System POS to nowe oblicze gastronomii

System POS to nowe oblicze gastronomii
Rozwój technologii sprawił, że praktycznie w każdej dziedzinie wynaleziono udogodnienia, które znacznie usprawniają pracę. Nie inaczej jest w gastronomii. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, w jaki sposób system POS zrewolucjonizował tą branżę.

System POS – przyśpiesz pracę w swojej restauracji

System POS jest programem, który zrewolucjonizował rynek gastronomiczny i zdobył uznanie wiodących restauratorów. Nic w tym dziwnego. W końcu jest to oprogramowanie, które znacznie poprawia pracę wszystkich lokali gastronomicznych, niezależnie od ich profilu. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz lokal typu fast food, pizzerię, kawiarnię, czy też wyszukaną restaurację. System POS doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Czym w takim razie jest POS? Jest to program, który służy przede wszystkim do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży. Wszystko to dzieje się poprzez ekran dotykowy, dzięki czemu cały proces trwa dosłownie parę chwil. Czas ten by się wydłużył, gdybyś korzystał ze stanowiska z podłączoną myszką. Współpracuje on także z systemami hotelowymi i urządzeniami specjalistycznymi, więc nie musisz się obawiać, że będzie niekompatybilny z innymi narzędziami, które są kluczowe dla Twojego obiektu.

Praca w restauracji może być łatwa i efektywna

Jak już wspominałam, system POS znacznie usprawnia pracę każdego lokalu gastronomicznego. Posiada on wiele zalet, które w szczególności doceniane są przez kelnerów. Praca na sali nie należy do najłatwiejszych, a wymagania gości z roku na rok są coraz większe. Nikt nie chce długo czekać na menu, czy też na zamówienie. Z tego też powodu restauratorzy powinni postarać się, by obsługa klienta była nie tylko na wysokim poziomie, ale też była sprawnie przeprowadzona. System POS ułatwia to zadanie. Dzięki nim kelner może nie tylko tworzyć zamówienia, ale też je modyfikować oraz wpisywać swoje uwagi, które mogą dotyczyć np. składników, których szef kuchni ma nie używać, bo gość za nimi nie przepada. Poza tym oprogramowanie współpracuje z aplikacją Qiki. Dzięki niej można w swoim lokalu wprowadzić program lojalnościowy, który zachęca nie tylko do częstego odwiedzania stałych bywalców, ale także powoduje, że do restauracji przychodzą nowi klienci. Przez wielu restauratorów jest uznawany za klucz do sukcesu. Poza tym jako właściciel masz wgląd do wszystkich funkcji w tym do tych, dzięki którym możesz kontrolować pracę swoich pracowników. Jest to bardzo przydatna opcja, tym bardziej, że często kelnerzy nadużywają swoich praw, a ten system pozwala zminimalizować częstotliwość występowania tego typu sytuacji.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://theweddingworkbook.com/kontenery-socjalne-swietny-pomysl-oboz-sportowy
https://maliexblog.wordpress.com/wycieraczka-w-przychodni-jak-ja-dobrac
http://deoprivarchlor1986.blogspot.com/2016/04/ubezpieczenie-oc-krakow-moze-sie-od.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s